The Gamer Tanıtım

The Gamer Tanıtım
Bu Yazıyı Paylaş:

The Gamer 2013 yılında yayın hayatına girmiştir. Yazarı Sung San-young olan bu manga serisinin çizim sanatçısı ise Sang-Ah’dır. Nazver Firması tarafından yayımlanan The Gamer Manhwa serisi, komedi, fantastik ve aksiyon türünde sunulmaktadır. Bu Manganın dilimize çevirisini Epik Manga üstlenirken İngilizce çevirisini ise BAP Scans yapmaktadır. Kişisel olarak da en sevdiğim serilerden biridir.

The Gamer’in Konusu

the-gamer2

The Gamer mangasının ana karakteri olan Han-Jee Han 18 yaşında sıradan bir lise öğrencisidir. Han-Jee Han’ın hayatı uzun zamandır farkında olmadığı bir anda ortaya çıkan bir güçle bilgisayar oyunu haline gelir. Han-Jee Han artık bir bilgisayar oyunu karakterine dönüşmüştür.

Han-Jee Han artık nesnelerin özelliklerini görebilmekte, diğer insanların güç seviyesi ve özelliklerinin bilgisini elde edebilmektedir. Han-Jee Han geri kalan hayatında diğer insanlarla mücadele etmek, verilen görevleri tamamlamak, level atlamak ve yetenek elde etmek zorundadır.
Han-Jee Han’ın yeteneklerini diğer insanlarla paylaşabilmesi için parti kurması gerekmektedir. Han-Jee Han’ın kendi yeteneklerini ve kendi gibi olağan üstü yeteneklere sahip olan diğer karakterleri keşfediş mücadelesine hazır olun. Manga okumanın da en az izlemek kadar güzel olduğu nadir mangalardan biridir The Gamer.

Başta da belirttiğim gibi kişisel favorilerimden biridir ve çok sevdiğim Epik Manga grubu tarafından çevrilmektedir. Bir solukta okuyup güncele gelebilmeniz için yazı altına okuma linkini bırakıyorum.

Görüşmek üzere…

The Gamer Oku

 

Beğen  
Yazar

Mersin'in Erdemli ilçesinde doğmuş. Hala Mersinde yaşayaşan, Mersin Üniversitesinde Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyan, anime ve manga sever bir webmaster.

  • ggurcan

    iyi tanıtmışsın seriyi ilk bölümleri sıkıcı gelsede efsane serilerden caba annesinin gücü ne