Totally Captivated

Totally Captivated
Bu Yazıyı Paylaş:

Tekrar merhaba… 🙂 Bugün sizlere çok bilinmeyen bir seri olan Totally Captivated’ten bahsetmek istiyorum.

 

ÖNCE TANIYALIM…

TÜR: Romans, Komedi, Dram, Aksiyon, Shounen Ai, Yaoi
MANGAKA: Yoo Hajin
BÖLÜM: 49
TARİH: 2007
 
Manga yaoi türünün en canlı örneklerinden biri. Çok sağlam +18 lik içeriğe sahip olduğu söylenebilir. Bunun dışında gerçek bir aşk hikayesi ve karakter analizleri içeriyor. Çoğunuzun yaoi türüne önyargıyla yaklaştığını tahmin edebiliyorum. Lakin sakin olun ve farklı bir şeyler deneyin 🙂 Heterophobia Fansub tarafından çevrilmiş ve bitmiş bir seri. 
Devamı: Totally Captivated – The Last Episode
Yan Hikayeler: How to Live with a Beast, Mr. Sangchul’s Diary, Totally Spying On Them
 

KONUMUZ…

 

 

Ewon Jung,ilk karakterimiz. Oldukça zeki ve başarılı bir üniversite öğrencisi. Mookyul Eun‘un tabiriyle Tilki Jung 🙂 Sevimli, nabza göre şerbet veren, istediğini elde eden. çocukken yaşadığı problemler dolayısıyla iç dünyasını kendi de dahil olmak üzere herkesten saklayan bir karakter. Taa ki Mookyul‘a yakalanana kadar.

 

 

 

Mookyul Eun… İsminden sonra 3 nokta koyup bırakmalı aslında. İlkokul terk, gururu yüzünden 🙂 Bir mafya lideri, bir canavar, bir zeka simgesi, bir tilki jung aşığı 🙂 Yandaki çizim bize biraz ondan ipuçları sağlıyor aslında. Net, kararlı, ne istediğini bilen ve alan bir karakter. Ewon için yapmayacağı bir şey yok.

 

 

 

Ewon bir şekilde Mookyul’un ofisine düşer.

 

 

 

Mookyul’un ve Ewonun yakalamaca oyunu başlar.

 

 

Baya eğlenceli kavgalar…

 

 

Fazlasıyla romantik barışmalar…

 

 

Not: +18 sahneler baya tutkulu ve yoğun. 

İçerikten az buçuk haberiniz olduğuna göre bence artık okumayanlar hızla okuyabilir:) Bu arada bu yaoi dünyası benim içinde yeni sayılır. Fazlasıyla popüler olanlar dışında gerçekten kıyıda köşede kalmış ve sizlerin fark ettiği güzel seri önerileri alabilirim. Tekrar görüşene kadar Varolun…:)

Beğen  1
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Yazar